projektas „Naujų terapinių agentų neuroprotekcinio poveikio akies tinklainės fotoreceptorinėms ląstelėms tyrimas“

 

 


 

 

 

 

 

Įgyvendintas projektas „Naujų terapinių agentų neuroprotekcinio poveikio akies tinklainės fotoreceptorinėms ląstelėms tyrimas“ UAB „Noramedoje“

 

UAB „Norameda“ įgyvendino projektą „Naujų terapinių agentų neuroprotekcinio poveikio akies tinklainės fotoreceptorinėms ląstelėms tyrimas“ (toliau – Projektas), kurio metu buvo sukurtas metodas galintis būti naudojamas neuroprotekcinio paveikio nustatymui analizuojant įvairius rekombinantinius ir natūralius baltymus, pasižyminčius skirtingo laipsnio neuroprotekciniu aktyvumu.

Projektas įgyvendintas per 5 mėnesius.

 

Sėkmingai įgyvendintas projektas sukuria prielaidas visiškai naujos technologijos sukūrimui, kuri yra skirta testuoti ir įvertinti naujai kuriamus produktus regos sutrikimams gydyti, sudaryta galimybė įmonės plėtrai į inovatyvių produktų vystymą. Įgyvendintas projektas UAB „Noramedai“ suteikia galimybę tapti konkurencinga ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

 

Projektas buvo remiamas pagal  Mokslo ir inovacijų mokslo agentūros (MITA) VP2-1.3-ŪM-05-K priemonę „Inočekiai LT“, skirtą inovacinę veiklą pradedantiesiems ar vykdantiems smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, pagal kurią jie gali gauti nustatyto dydžio tikslinę finansinę paramą paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti. Priemonės tikslas: didinti šalies ūkio konkurencingumą, verslo produktyvumą ir aukštos pridėtinės vertės verslo lyginamąją dalį, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektus vykdyti inovacinę veiklą, skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą.