NEPAGEIDAUJAMŲ REAKCIJŲ REGISTRACIJA PACIENTAMS

PRANEŠIMAS APIE ŠALUTINĮ POVEIKĮ

Jeigu Jums pasireiškė šalutinis vaistų poveikis, pasakykite apie tai gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį vaistų poveikį galite pranešti užpildydami žemiau esančią formą.

Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 735 68 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu nepageidaujamar@vvkt.lt, per interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

Remiantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, UAB „Norameda“ privalo rinkti informaciją apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas į savo produktus. Todėl prašome Jūsų pateikti nurodytus duomenis. * pažymėti laukeliai yra privalomi.

Informacija apie pacientą
Informacija apie pranešėją
Jūsų gydytojo kontaktiniai duomenys