APIE MUS

Home > Apie mus

„Norameda“ – dinamiška ir nuolat auganti įmonė. Mūsų sėkmė grindžiama efektyvia vaistų rinkodara, drąsiais bei lanksčiais sprendimais ir lojalumu mūsų partneriams.

„Norameda“ tiekia specializuotus vaistus, medicinos priemones ir nereceptinius produktus. Mūsų asortimentą sudaro tiek įmonės „Norameda“, tiek jos atstovaujamų partnerių įvairių gydymo sričių produktai bei žinomų ir vertinamų farmacijos įmonių licencijuoti vaistai ir medicinos priemonės. Siekdami užtikrinti, kad būtų tiekiama kokybiška produkcija, nuolat glaudžiai bendradarbiaujame su sveikatos specialistais ir mokslininkais.

Mūsų veikla apima gamybinių serijų sertifikavimą ir išleidimą į rinką (turime Geros gamybos praktikos sertifikatą – GMP), didmeninį platinimą (turime Geros platinimo praktikos sertifikatą – GDP), maisto papildų ir medicinos priemonių platinimą, vaistų rinkodaros ir pardavimų organizavimą, vaistų farmakologinio budrumo vykdymą ir kitus procesus, reikalingus užtikrinti saugų ir kokybišką aprūpinimą vaistais.

2015 m. įgyvendinome projektą „Naujų terapinių agentų neuroprotekcinio poveikio akies tinklainės fotoreceptorinėms ląstelėms tyrimas“ UAB „Noramedoje“. Skaityti plačiau.

Mes siekiame tapti profesionaliausia farmacijos įmone Baltijos šalyse ir tiekti efektyvius vaistus bei sveikatinimo sprendimus.