Home > Rezultatų siekimas

REZULTATŲ SIEKIMAS

rezultataiEsame įsitikinę, kad kiekvienas mūsų yra vertas geros sveikatos, todėl į rinką tiekiame tik geriausios kokybės specializuotus receptinius vaistus ir berecepčius produktus.

Esame šiuolaikiška, sparčiai auganti tarptautinė įmonė, siekianti tapti profesionaliausia farmacijos bendrove Baltijos šalyse ir tiekti efektyvius vaistus bei pažangius sveikatinimo sprendimus. Užsispyrimas, nuolatinis metodinis darbas ir keliami aukščiausi kokybės standartai leidžia mums užtikrintai eiti užsibrėžta kryptimi.

2017 m. „Noramedos“ pajamos viršijo 17 mln. Eur. Tais pačiais metais patekome į stipriausių Baltijos farmacijos įmonių 30-uką. Mūsų veiklos teritorija apima 9 šalis, kurių bendra farmacinės rinkos vertė sudaro 13 934 501 Eur. Ji kasmet vidutiniškai auga 3,72 proc. Mūsų įmonės metinio augimo koeficientas yra daugiau nei 20 proc. Toks spartus kompanijos augimas leidžia mums stiprinti pozicijas visų šalių tikslinėse rinkose. Tai, kad pasiekėme šių puikių rezultatų, nulėmė daugybė veiksnių, tarp jų – patirtis, rinkos išmanymas, savo ir pasaulyje gerai žinomų partnerių asortimento plėtra ir nuolat vykdoma inovacijų paieška.

Tačiau didžiausias mūsų pasiekimas – suburtas kolegų ir partnerių ratas. Šiuo metu dirbame su 32 partneriais iš 15 pasaulio šalių, jiems atstovaujame vieninteliai Baltijos šalyse. Su kai kuriais partneriais bendradarbiaujame jau 17 metų.

Šį ryšį, žinoma, lemia lojalūs ir profesionalūs mūsų darbuotojai. Galime tik pasidžiaugti, kad didžioji dauguma jų įmonėje dirba dešimtmetį, o tai, be abejo, taip pat yra viena esminių mūsų sėkmės priežasčių.