Home > Komandos dvasia

KOMANDOS DVASIA

komandaManome, kad efektyviausias kelias siekti ambicingų tikslų – suburti profesionalus į vieningą komandą. Laikomės nuostatos, kad bendromis jėgomis pasiekta sėkmė džiugina labiau nei individualūs rezultatai.

Tvirtai tikime, kad darbuotojai yra viena svarbiausių kompanijos vertybių, tad įmonėje nuolatos skatinamas profesinis kolegų augimas, dedamos pastangos kuriant teigiamą darbo aplinką, stiprinamas darbuotojų įsitraukimas.

Šiuo metu „Noramedoje“ dirba 43 darbuotojai, iš kurių 31 (72,09 proc.) darbuojasi Lietuvos, 7 (16,28 proc.) Latvijos ir 5 (11,63 proc.) Estijos padaliniuose. Tai asmenys, dirbantys su užsidegimu ir susidomėjimu savo veikla, turintys tikslą kurti pažangią farmacijos įmonę, pasiruošę keistis žiniomis su kitų įmonėje dirbančių sričių ekspertais, nebijantys sunkiai dirbti, kad rinkai galėtų pristatyti tik aukščiausios kokybės specializuotus vaistus, medicinos priemones ir berecepčius produktus.

Esame atviri „Noramedoje“ norintiems dirbti savo srities ekspertams, turintiems tas pačias kaip ir mūsų kompanijos vertybes, pasižymintiems versliu mąstymu ir sugebantiems, kai reikia, dirbti individualiai, tačiau jaučiantiems motyvaciją ambicingų tikslų siekti dirbant išvien.