Home > Aukšta kompetencija

AUKŠTA KOMPETENCIJA

25-eri metai patirties padėjo mums tapti vienais iš lyderių Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Išmanome savo stiprybes, naudojamės sukauptomis žiniomis ir tai padeda mums tvirtai žengti į priekį. Sumanumas ieškant inovatyvių ir paklausių produktų, farmacijos rinkos išmanymas yra pagrindinės mūsų kompetencijos. Pirmaujame teikdami efektyvios vaistų rinkodaros paslaugas, grįstas drąsiais bei lanksčiais sprendimais ir lojalumu partneriams.

Šiuolaikinė Lietuvos farmacijos rinka pasižymi dideliu konkurencingumu, griežtais europiniais kokybės standartais ir vis stiprėjančiu kainų reguliavimu. Tačiau visa tai priimame kaip iššūkius ir galimybes stiebtis.

Nemažas pokytis buvo prieš dešimtmetį įvesta vaistų stebėsenos sistema. Pagal ją stebime ir pranešame apie galimą šalutinį vaistų poveikį. Netrukus įveiksime dar vieną iššūkį – įdiegsime specialias apskaitos programas ir pasiruošime 2019-aisiais įsigaliosiančiai Falsifikuotų vaistų direktyvai. Pagal ją kiekviena vaistų pakuotė turės specialų žymėjimą. Jį nuskaitant specialiais skeneriais, duomenys apie vaistų pirkimą ir pardavimą pateks į centralizuotą duomenų bazę. Tokiu būdu Europos rinka bus visiškai apsaugota nuo galimų vaistų klastočių.

Be to, norėdami užtikrinti, kad į rinką tiekiame tik kokybišką produkciją, kad žengiame koja kojon su technologijų revoliucija, o mūsų verslo sprendimai yra glaudžiai susiję su tobulėjančia medicinos sritimi, glaudžiai bendradarbiaujame su sveikatos specialistais ir mokslininkais.

2015 m. įgyvendinome projektą „Naujų terapinių agentų neuroprotekcinio poveikio akies tinklainės fotoreceptorinėms ląstelėms tyrimas“ UAB „Noramedoje“. Šis sėkmingai įgyvendintas tyrimas atveria mums galimybes kurti naują technologiją, skirtą testuoti ir įvertinti naujai kuriamus produktus regos sutrikimams gydyti. Kartu jis sudaro sąlygas vystyti inovatyvius produktus ir vykdyti įmonės plėtrą.