„Norameda” pasirašė sutartį su vokiečių kompanija „Biotest”

Didžiuojamės galėdami pranešti apie sutarties pasirašymą su bendrove „Biotest“. Šia sutartimi bendrovei „Norameda“ suteiktos platinimo teisės, leidžiančios prekiauti ir tiekti „Biotest“ farmacinius produktus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Džiaugiamės partneryste su tokio masto farmacijos kompanija. Nors mums tai gan nauja terapinė sritis, jaučiamės tvirtai. Mus sieja tos pačios vertybės: kokybė ir saugumas, atsidavimas ir dėmesys pacientui“, – sakė „Norameda“ vadovas Audrius Leiva.

Vokiečių kapitalo įmonė „Biotest“ specializuojasi hematologijos ir imunologijos srityse. Pasauliu mastu ši bendrovė gerai žinoma kaip novatorė: ji kuria, vysto, gamina bei tiekia kraujo plazmos pagrindu gaminamus produktus, skirtus gydyti įvairias kraujo ir imunines ligas. „Biotest“ produktai naudojami kovai su tokiomis sunkiomis ligomis kaip hemofilija (sunkiai ar visai nekreša kraujas), mirtinos infekcijos ar imuninės sistemos sutrikimai.

„Tai, kad bendrovė „Biotest“ ateina į Baltijos šalių rinką – geros naujienos visiems. Nuo šiol pacientai su sunkiais, lėtiniais sutrikimais galės gauti tikslinį gydymą, leisiantį jiems gyventi beveik normalų gyvenimą“, – sakė „Norameda“ vadovas Audrius Leiva.

NORAMEDA

„Norameda“ – viena lyderiaujančių farmacijos kompanijų regione, kurios pagrindinis tikslas užtikrinti saugių bei aukštos kokybės vaistų ir medicinos produktų tiekimą pacientams.

Įmonės veikla apima ir platų paslaugų verslui spektrą – nuo rinkos analizės, vaistų registravimo, rinkodaros iki vaistų importo, bei didmeninio platinimo.

Turėdama ES galiojančią Vaistų geros gamybos praktikos licenciją, bendrovė „Norameda“ taip pat atlieka vaistų sertifikavimą, bei išleidimą į ES rinką ir teikia paslaugas importuotojams iš trečiųjų šalių.

„Noramedos“ pasiūloje yra beveik 300 įvairių farmacinių produktų, iš kurių didžiausią dalį sudaro receptiniai ir hospitaliniai vaistai. Nereceptiniais produktais bendrovė taip pat prekiauja jai priklausančiose internetinėse vaistinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Lietuviško kapitalo įmonė šiuo metu bendradarbiauja su 32 partneriais iš 17 pasaulio šalių. „Norameda“ veiklos teritorija apima 9 šalis kurių bendra farmacinės rinkos vertė sudaro 13,9 milijardai eurų.