Nereceptinių produktų padalinys: susipažinkite su ilgamete vadove Rasa Tarvydiene

„Mūsų produktų stiprybė – jie veiksmingi, pagrįsti klinikiniais tyrimais ir rekomenduojami sveikatos priežiūros specialistų“, – sako Rasa Tarvydienė, nereceptinių produktų OTC padalinio (OTC) vadovė.

Kaip mama užauginusi vaiką

R. Tarvydienė yra viena iš ilgamečių „Noramedos“ vadovių. Ji prisijungė prie įmonės 2007 m. ir su pasididžiavimu prisimena savo kelionę.

„Tuo metu su visais mūsų turimais produktais dirbo nespecializuotų atstovų grupė“, – prisimena Rasa. „Tada su generaliniu direktoriumi Audriumi Leiva ranka rankon pradėjome statyti naują struktūrą ir gimė šis padalinys.“

Šiandien Rasa vadovauja visam padaliniui, kuris yra labai svarbi „Noramedos“ dalis. Prekių krepšelyje – žinomų gamintojų iš visos Europos prekės ženklai: „DMG Italia“, „Soho Flordis UK“, „Aboca“ iš Italijos, „Verfora“ iš Šveicarijos ir kt.

„Norameda“ OTC padalinys Baltijos rinkai pristatė tokius prekių ženklus kaip „Perskindol®“, „Rinopanteina®“, „Equazen®“, „GASTROTUSS®“, „Emofix®“ ir daugelį kitų.

Labai svarbu padėti žmonėms

„Didžiuojamės savo atstovaujamais gaminiais. Jie padeda žmonėms, esantiems įvairiose situacijose, o tai ir yra mūsų pagrindinis tikslas“, – sako R. Tarvydienė.

Pagalba žmonėms yra „Norameda“ esmė. Ir, anot Rasos, nors tai pelno siekiantis verslas, jie nepardavinėja bet ko.

Kiekvienas prekės ženklas yra kruopščiai atrinktas, patikrintas ir išbandytas pačios Rasos.

„Renkuosi savo gaminius, užsisakau – iš pradžių nedideliais kiekiais. Testuoju. Tada lankomės pas gydytojus, suteikiame jiems informaciją, o vėliau analizuojame pacientų atsiliepimus. Tik tada užsakome daugiau. Prekės ženklo auginimas, sakyčiau, kaip vaiko.“

Rasa apie kiekvieną prekės ženklą gali kalbėti valandų valandas, nes juos pažįsta itin gerai. Dar labiau ji įsigilina į situacijas, su kuriomis vienas ar kitas medicinos produktas padeda susidoroti bei susipažįsta su naujausiais tyrimais.

Gilus susipažinimas

Ar žinojote, kad, pavyzdžiui, rūgštingumo mažinimas, nors ir rekomenduojamas, bet dabar pripažįstama, kad jis nėra visada būtinas? Taip yra todėl, kad tik nedidelė dalis turinčių refliuksą taip pat turi ir padidintą skrandžio rūgšties gamybą.

Arba kodėl taip dažnai kraujuoja iš nosies? O kaip padėti savo judriam aktyviam vaikui?

Beje, medicininės prekės vaikams – Rasos mėgstamiausi prekių ženklai, su kuriais tenka dirbti. Ji tik apgailestauja, kad apie maisto papildus neleidžiama pasakoti visko, net ir klinikiniais tyrimais įrodytos informacijos. Tokios ES taisyklės.

„Vis dėlto mes teikiame informaciją gydytojams. Savo darbą vertinu kaip profesionalų informavimą apie naujus inovatyvius pagalbos pacientams būdus. Dalijimasis žiniomis žmonių labui yra mūsų pagrindinis tikslas“, – sako padalinio vadovė.

Aistra ir aukšti standartai

Konferencijos, seminarai ir mokymai skirti ne tik gydytojams. R. Tarvydienės padalinio prioritetų viršuje – mokymasis. Čia noras mokytis ir tyrinėti yra tai, kas vertinama labiausiai.

„Esu palaiminta su manimi dirbančiais išskirtiniais žmonėmis. Mūsų profesija nėra iš lengvųjų. Vis dėlto visa mano komanda yra entuziastinga, aistringa, motyvuota, sąmoninga ir brandi“, – sako R. Tarvydienė. „Aš jais visais pasitikiu ir vertinu, o kartu mes dirbame kaip vienas.“

Aistra, vienybės jausmas ir nuolatinis tikslo siekimas išskiria OTC padalinį ir yra būdingi „Noramedai“ apskritai.

OTC padalinio vadovė gali įvardinti kelias kliūtis jų kelyje. Pirma, į didelius vaistinių tinklus nėra lengva patekti su naujais produktais.

„Norint į juos patekti reikia įkopti į kalnus, bet mano komandą sudaro čempionai. Taip pat pasisekė, kad Baltijos šalyse turime savo elektroninę vaistinę, prekiaujančią medicinos prekėmis“, – pasakoja R. Tarvydienė ir skuba į kasdienius darbus.

Ji džiaugiasi, kai ant jos stalo puikuojasi naujasis prekės ženklas „Aboca“ iš Italijos: „Jie viską daro patys! Netgi augina ekologiškus augalus, reikalingus medicinos produktams gaminti. Vieni 100% natūralūs, o kiti – visiškai ekologiški. Ar įsivaizduojate mikro klizmą su medumi nuo vidurių užkietėjimo?! Jie tai gamina.“